Bize Ulaşın: +90 272 221 20 40
logo
Bilgi Talebi
  • Türkiye'nin En Büyük

   Yumurta Üretim Kapasitesi
  • Güç Birliği

   2006'dan bu yana...
  • İhracat Rekortmeni

   Kuruluşundan Günümüze...

Kocatepe Vergi Dairesi Müdürü başarılı firma Ziyaretleri kapsamında Afyon Yumurta A.Ş.’yi ziyaret etti.

blogpost

Kocatepe Vergi Dairesi Müdürü başarılı firma Ziyaretleri kapsamında Afyon Yumurta A.Ş.’yi ziyaret etti.

Afyonkarahisar’da yumurta üreticilerinin bir araya gelerek 2006 yılında kurduğu Afyon Yumurta İthalat İhracat ve Ticaret A.Ş.’nin kuruluşundan bugüne kadar başarıları nedeniyle Kocatepe Vergi Dairesi Müdürü Tuncay İLHAN ve ekibi firmayı ziyaret ederek Afyon Yumurta A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Hacı Sait EVRENKAYA ve Genel Müdür Raşit BAŞ’ı başarılarından dolayı tebrik etti.

 

Ziyarette, Kocatepe Vergi Dairesi Müdürü Tuncay İLHAN, birlikteliğe öncülük eden Afyon Yumurta A.Ş. olmak üzere, ilimizin önde gelen iş adamlarının bir araya gelmesi ile oluşan birliktelikler hem Afyonkarahisar ilimizin kalkınmasına gelişmesine, hem de ülkemize vergi gelirlerimize büyük katkıları olmuştur dedi.

 

Afyon Yumurta A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Hacı Sait EVRENKAYA,  Kocatepe Vergi Dairesi Müdürü Tuncay İLHAN, Şef Hikmet UÇAR ve Kazım KUREŞ’in şirketimizi ziyaretinizden çok memnun olduk. Başta Sayın Defterdarımız Murat TOY olmak üzere Daire Müdürlerimiz, Defterdarlık ve Vergi Dairesi Ekibinizin çalışmalarından son derece memnunuz dedi.

Haber Kaynağı